Paskaitos

DVARŲ KULTŪRA

STALO KULTŪRA

*Temos tikslinamos kiekvienu konkrečiu atveju atsižvelgiant į auditoriją bei trukmę.

**Paskaita skirta vieno kambario istorijai: vestibiulis, salonas, šokių salė, valgomasis, buduaras, kabinetas, biblioteka, biliardinė, garderobas, miegamasis, vaikų kambariai, tarnų kambariai (kredensas, kavernė, virtuvė ir pan.).

Taip pat gali būti paruoštos naujos paskaitos ir edukaciniai užsiėmimai šiose srityse: architektūra, interjeras ir taikomoji dailė; stalo kultūra ir valgomojo etiketas; dvarų kultūra

1,5 val. paskaitos kaina: iki 20 žmonių – 300 Eur; 20-60 žmonių – 400 Eur; 60-180 žmonių – 500 Eur. Virš 180 žmonių – kaina sutartinė. Kainos galioja jei paskaita vyksta Vilniaus mieste. Kituose Lietuvos miestuose ar dvaruose papildomai skaičiuojamas atvykimo mokestis 100 Eur.  


Paskaitų ciklas 


Edukaciniai užsiėmimai

  • Stalo serviravimas (paskaitos metu dengiamas stalas ir kartu interaktyviai pristatoma stalo puošybos tradicija nuo baroko iki art deco)
  • Dvaro vaistinėlės degustacija (tai nedidelės vaišės, kurių metu ragaujamos dvarų vaistinėlėse ruoštos ir laikytos trauktinės ir užpiltinės bei įvairūs delikatesai, o taip pat kartu pasakojama ir dvarų medicinos tradicija)
  • “Pietūs dvare” (pietų/vakarienės scenarijus su trumpais pasakojimais apie dvarų svetingumo kultūrą XIX a.: nuo aperityvo su starka ir kitomis trauktinėmis, vaišių ir vyno meniu (konsultacija) iki kavos ir punšo)

Panašaus renginio akimirkos

2 val. degustacijos kaina (maisto produktai neįskaičiuoti): iki 20 žmonių – 400 Eur; 20-60 žmonių – 500 Eur; 60-180 žmonių – 600 Eur. Virš 180 žmonių – kaina sutartinė. Kainos galioja jei paskaita vyksta Vilniaus mieste. Kituose Lietuvos miestuose papildomas mokestis 100 Eur.  


Renginių vedimas

  • Diskusijų moderavimas
  • Konferencijų vedimas
  • Privačių renginių vedimas
  • Teminių renginių vedimas

Kaina sutartinė.