2017 m. sausio 14 d. M. Daraškevičius atliko Vienos imperatoriškojo Habsburgų dvaro sidabro kolekcijos (Silberkammer) tyrimą. Tyrimo metu buvo susipažinta su XIX a. Habsburgų dvaro stalo kultūra, naudotais sidabro, auksuoto sidabro, porceliano indais, stalo tekstile, meniu, taip pat darbų susijusių su valgymo funkcija organizavimo sistema. Imperatoriškoji sidabro kolekcija sudaryta iš Sidabro (Hofsilber) ir Stalo (Tafelkammer) kambariuose buvusių objektų (šiuo metu saugoma 15000 vnt.)

Ypatingas dėmesys skirtas senajam (Alt Wien) Vienos porcelianui – antrosios Europoje du Paquier (1718–1744) porceliano manufaktūros bei vėliau gamybą perėmusios Wiener Porzellanmanufaktur (1744–1864). Taip pat susipažinta su Augarten porceliano manufaktūra įkurta 1923 m., kuri tęsė Alt Wien (Senoji Viena) porceliano tradiciją (nuo 1864 m. Vienos Imperatoriškajam dvarui porcelianas buvo gamintas Vengrijoje Herend (įkurta 1826) manufaktūroje.Tyrimo metu atkreiptas dėmesys į Habsburgų dvaro tradiciją porceliano indus naudoti tik sriubai ir desertui patiekti (kitiems patiekalams rezervuotos sidabro lėkštės).

Gausioje stalo tekstilės kolekcijoje išsiskiria du pagrindiniai servetėlių tipai – vakarienės (75×75 cm, 90×90 cm) ir desertui (35x35cm). Vakarienės servetėlė lininė, žakardo audimo, paprastai atlenktu kraštu, priešingai nei desertui skirtų servetėlių, kurių kraštas puošnesnis. Taip pat atkreiptas dėmesys į XIX a. pabaigos servetėlių lankstymo tradiciją – pagrindiniam patiekalui skirta servetėlė įmantriai lankstoma ir dedama ant lėkštės į vidų įpinant bandelę, o desertui skirta servetėlė dedama lėkštės kairėje pusėje (lėkštė margintu paviršiumi) paspaudžiant šviežiai skintų gėlių puokšte.

Gausūs išlikę XIX a. antros pusės stalo krištolo pavyzdžiai atskleidžia specializuotų, tik tam tikriems gėrimams skirtų taurių įvairovę.